Püf Noktaları

Modern ve Estetik Halı Modellerimizle Tanışın

Halılar, evlerimizdeki zeminleri kaplamak midein kullanılan bir üründür. Halılar, evlerimizdeki dekorasyonun temelidir ve seçiminde özen gösterilmelidir. Halılar başkaca emniyet açısından da önemlidir. Özellikle çocuklar ve evetşlılar midein halılar kayma ve düşme risklerini azaltır ve adımlarımıza tampon görevi yapar. üste halılar seda yalıtımı da esenlayarak konforu arttırır.

Artemis Halı, kalite, üretim teknolojisi, modern tasarımlar ve ürün standartları ile önder markalar ortada ülke almaktadır. Koleksiyonlarında doğal elyaflardan bünyelmış, yıkanmış ve ütülenmiş ürün grupları ülke almaktadır. Artemis Halılar ve modelleri mutabık paha fırsatlarıyla e-halicim’da bulunabilir.

Elexus Halı, Gaziantep’te mevcut bir halı markasıdır. Elexus Halı, çağdaş tasarımları ve gelenekselden ilham meydan teceddütçi modelleri ile ön plana çıkıyor. Markanın halı çeşitlerinde vürutmiş dokuma teknikleri ve sarplü bedii yapı kadar üstün malzeme kalitesi de öne çıkıyor. Saf bambu iplikleri yardımıyla antibakteriyel özellik haiz halı modelleri de bulunuyor.

Sisal halı, agave sisalana adı maruz kaktüsün yapraklarından yapılan doğal elyaf halı seçeneğidir. Sisal halılar lateks kaide üstüne dokunmuş 100% doğal bitki liflerinden oluşur. Sisal malzemesi, doğbirliı gereği anti-statik, anti-bakteriyel, seda emici, aleve dayanıklı ve elastiktir. Bu özellikleri onu ideal bir zemin kaplama malzemesi yapar.

Sanat halı, dirim alanlarının dizaynını kusursuzlaştıran, mekâna ruhunu veren, dekorasyonun bâtın ve yetenekli parçalarıdır. Perdeler düşeyde, halılar da yatayda en geniş yüzeyi kaplayarak, evinizin genel kurgusunda önemli gösteriş üstlenir. Sanat halıları, evinize renk ve faallık katmanın yanı keşik zemindeki sesleri de emerler. Sanat halıları farklı malzemelerden üretilebilirler ve farklı desenlerde olabilirler.

Dolce Vita Halı, halı ve yolluklar, dirimın her meydanında bulundukları yere şık görünen kazandıran eşyalardandır. Dolce Vita halı bu mevzuda nitelikli ürünleri ile kullanıcıların her dönem beğenisini kazanır. Dolcevita halı markası desenlerinde ve kalitelerinde bilindik halı modellerini ve tarzlarını unutturacak farklı hayaller ve ortamlar hayal etmeniz ve bu ortamları tasarlarken kilit gösteriş üstlenecek ürünler hazırlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://bitlisyoreselyemekler.name.tr/ https://pirlantatakilar.name.tr/ https://tuzlaadak.name.tr/ https://ucuzdurbun.name.tr/ https://sonbolum.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma